KONST / Litografier / Färglitografier 14688156
nr 1468 8156
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Färglitografier, 2 st, Sommarmotiv, ej signerade / numrerade. Färglitografi. Oramade, Bladets mått: 44x62 cm
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:02:33
23/5 17:50:04